ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson - červnové novinky

Přinášíme opět další novinky - dýmky Peterson v různých řadách a variacích. Jistě sběratele potěší nádherné dýmky z oblíbené řady dýmek Peterson Sherlock Holmes, v elegantních černých krabičkách, nebo třeba první vlaštovka z kolekce Christmas 2013. Klasika v podobě Killarney či Emerald. A pro ty nejnáročnější je tu již také výroční dýmka Peterson 2013 v nádherné upomínkové krabičce.
 
Dýmky Peterson - nová kolekce

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.