ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nožíky od Vlastimila Dvořáka

Vlastimil Dvořák je brněnský výtvarník, který nám do našeho e-shopu nabídnul několik originálních dárkových nožíků. Každý je jedinečný a hodí se jako samostatný dárek, případně i v kombinaci s některou jinou položkou z našeho internetového obchodu. Neváhejte, pokud hledáte originální dárek, protože máme pouze několik kousků.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.