ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

O doutníkovém společenství

Do naší poradny jsme přidali nový článek o známých kuřácích doutníků. Ve výčtu samozřejmě nemůže chybět britský premiér Winston Churchill. Která značka byla jeho nej? A víte kolik doutníků prý za svůj život vykouřil?  
 
Nejen o něm ale i o oblíbených kouskách prezidenta Johna F. Kennedyho se můžete dočíst v našem článku Doutníkové společenství nebo kdo známý kouřil doutníky

Kouření doutníku
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.