Menu
Přihlášení

O doutníkovém společenství

Do naší poradny jsme přidali nový článek o známých kuřácích doutníků. Ve výčtu samozřejmě nemůže chybět britský premiér Winston Churchill. Která značka byla jeho nej? A víte kolik doutníků prý za svůj život vykouřil?  
 
Nejen o něm ale i o oblíbených kouskách prezidenta Johna F. Kennedyho se můžete dočíst v našem článku Doutníkové společenství nebo kdo známý kouřil doutníky

Kouření doutníku
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.