ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Oblíbené dýmky Krška

Pro milovníky těchto jedinečných dýmek máme v nabídce opět nové přírustky. Pan Krška opět popustil uzdu své fantazii a tak se můžete kochat především dýmkami z řady Maistro King, které patří k těm nejlepším výrobkům, které můžete do své sbírky získat. Ovšem o nic méně zajímavé jsou také dýmky z klasických řad King, Rustik či Standard. Nechejte se tedy inspirovat.


Dýmky pana Kršky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.