Menu
Přihlášení

Oblíbené dýmky Stanislaw

Sady dýmek pro začínající kuřáky z kolekce Stanislaw Bag set, případně Stanislaw Pipe studio se u nás nikdy dlouho neohřejí. Jejich obliba pak ještě stoupá před Vánocemi, kdy jsou vítaným dárkem pod stromeček, pro kuřácké začátečníky. Ovšem i při atraktivní ceně za kolekci dýmky a příslušenství zde nalezneme krásné kousky s jedinečnou kresbou dřeva. Dýmky Stanislaw patří k našim stálicím, neváhejte tedy s jejich výběrem.

Stanislaw Pipes
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.