Menu
Přihlášení

Oblíbené dýmky Stanislaw

Sady dýmek pro začínající kuřáky z kolekce Stanislaw Bag set, případně Stanislaw Pipe studio se u nás nikdy dlouho neohřejí. Jejich obliba pak ještě stoupá před Vánocemi, kdy jsou vítaným dárkem pod stromeček, pro kuřácké začátečníky. Ovšem i při atraktivní ceně za kolekci dýmky a příslušenství zde nalezneme krásné kousky s jedinečnou kresbou dřeva. Dýmky Stanislaw patří k našim stálicím, neváhejte tedy s jejich výběrem.

Stanislaw Pipes
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.