Menu
Přihlášení

Ocenění poctivý český podnikatel

Naše společnost - internetový obchod Dýmky online získal prestižní ocenění "Poctivý český podnikatel". Ocenění jsme dostali na základě kladných hodnocení našimi zákazníky za kvalitní služby, které se snažíme s maximální měrou poskytovat.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim zákazníkům, že si naší práce Váží a oceňují náš přístup k podnikání v on-line obchodování. Tak jako v klasickém obchodě, kde se pohybujeme již přes dvacet let, je i na internetu naše krédo především spokojený zákazník. Věříme, že i v příštích létech budou naši zákazníci spokojení s našimi službami. Vždyť kvalitní vztah zákazník - obchodník je postaven především na vzájemné důvěře a poctivosti obou stran.
 
Váš kolektiv Dýmek online
 
Ocenění "Poctivý Český podnikatel"
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.