Menu
Přihlášení

Ocenění poctivý český podnikatel

Naše společnost - internetový obchod Dýmky online získal prestižní ocenění "Poctivý český podnikatel". Ocenění jsme dostali na základě kladných hodnocení našimi zákazníky za kvalitní služby, které se snažíme s maximální měrou poskytovat.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim zákazníkům, že si naší práce Váží a oceňují náš přístup k podnikání v on-line obchodování. Tak jako v klasickém obchodě, kde se pohybujeme již přes dvacet let, je i na internetu naše krédo především spokojený zákazník. Věříme, že i v příštích létech budou naši zákazníci spokojení s našimi službami. Vždyť kvalitní vztah zákazník - obchodník je postaven především na vzájemné důvěře a poctivosti obou stran.
 
Váš kolektiv Dýmek online
 
Ocenění "Poctivý Český podnikatel"
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.