ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Ocenění poctivý český podnikatel

Naše společnost - internetový obchod Dýmky online získal prestižní ocenění "Poctivý český podnikatel". Ocenění jsme dostali na základě kladných hodnocení našimi zákazníky za kvalitní služby, které se snažíme s maximální měrou poskytovat.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim zákazníkům, že si naší práce Váží a oceňují náš přístup k podnikání v on-line obchodování. Tak jako v klasickém obchodě, kde se pohybujeme již přes dvacet let, je i na internetu naše krédo především spokojený zákazník. Věříme, že i v příštích létech budou naši zákazníci spokojení s našimi službami. Vždyť kvalitní vztah zákazník - obchodník je postaven především na vzájemné důvěře a poctivosti obou stran.
 
Váš kolektiv Dýmek online
 
Ocenění "Poctivý Český podnikatel"
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.