ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson Christmas Pipe 2016

Nová řada Peterson Christmas 

Jako každý rok, tak i letos vydává společnost Person v edici vánočních dýmek opět novou řadu – Peterson Christmas Pipe 2016. Nové řešení v klasických tvarech, tak jak je známe u tohoto irského výrobce činí z těchto dýmek žádané sběratelské zboží.

Vedle dýmek vánočních tu máme také letošní St Patrics Day a doplňujeme nabídku kolekcí dýmek Sherlock Holmes, špičce v produkci Peterson Pipes.

Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.