Menu
Přihlášení

Dýmky Peterson Sherlock Holmes edition

Kolekce dýmek Peterson Sherlock Holmes vždy patřila k nejoblíbenějším z kolekce této Dublinské dýmkařské firmy. Přinášíme dýmky jak z řady The Return Of Sherlock Holmes tak také klasickou kolekci The Original Of Sherlock Holmes. Nehcjte se tedy inspirovat klasickými tvary a jejich neobyčejnou kvalitou.

Více o jednotlivých typech a variantách těchto dýmek se dozvíce přímo na stránkách výrobce:  http://www.peterson.ie/c/77/sherlock-holmes-collection

 
Dýmky Peterson Sherlock Holmes edition
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.