Menu
Přihlášení

Podzimní Jirsovky

Kolekce dýmek od Oldřicha Jirsy přichází i v tomto předvánočním čase v celé šíři různých tvarů. Ať už se jedná o řadu Premia, Varia či Rusty, všechny dýmky jsou skvěle řemeslně zpracované a šíře různých tvarů nabídne jistě každému příznivci tabákového kouře něco zajímavého. Nechte se tedy inspirovat.
 


Dýmky Oldřicha Jirsy - Premia


Dýmky Oldřicha Jirsy - Varia   Dýmky Oldřicha Jirsy - Rusty
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.