ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Pořádná nálož dýmek Stanislaw

Dýmky Stanislaw jsou především díky skvěle sestaveným setům oblíbené především u začínajících kuřáků dýmky. Za velice rozumnou cenu dostane zájemce o dýmky také poudro, čističe, zapalovač a další příslušenství. Také variabilita těchto dýmek je velice bohatá. Od rustikálníck přes kombinované až po hladké provedení v různých variantách. Dýmky Stanislaw jsou i přes příznivou cenu vyrobené z kvalitního materiálu a přinesou novým majitelům hodně příjemných zážitků.
 
Dýmky Stanislaw
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.