Menu
Přihlášení

Pořádná nálož dýmek Stanislaw

Dýmky Stanislaw jsou především díky skvěle sestaveným setům oblíbené především u začínajících kuřáků dýmky. Za velice rozumnou cenu dostane zájemce o dýmky také poudro, čističe, zapalovač a další příslušenství. Také variabilita těchto dýmek je velice bohatá. Od rustikálníck přes kombinované až po hladké provedení v různých variantách. Dýmky Stanislaw jsou i přes příznivou cenu vyrobené z kvalitního materiálu a přinesou novým majitelům hodně příjemných zážitků.
 
Dýmky Stanislaw
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.