Menu
Přihlášení

Pořádná porce Petersonek

Vždy rádi připravujeme nové fotografie dýmek Peterson. Všechny produkty této firmy jsou precizně vyrobené, fotogenické a mezi kuřáky dýmek obzvláště oblíbené. Je pravdou, že každému se líbí něco jiného. Někdo preferuje rustikální  provedení, někdo má rád vymazlené dýmky v černé úpravě ebony. Fotograf pak především ocení krásné dýmky v provedení smooth, kde je krásně vidět krása materiálu do všech detailů Výběr je jistě náročný, ale estetický dojem pak je k nezaplacení. Pojďte se tedy s námi kochat novými přírůstky z kolekcí této světové značky.


Kolekce dýmek Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.