ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Pořádná porce Petersonek

Vždy rádi připravujeme nové fotografie dýmek Peterson. Všechny produkty této firmy jsou precizně vyrobené, fotogenické a mezi kuřáky dýmek obzvláště oblíbené. Je pravdou, že každému se líbí něco jiného. Někdo preferuje rustikální  provedení, někdo má rád vymazlené dýmky v černé úpravě ebony. Fotograf pak především ocení krásné dýmky v provedení smooth, kde je krásně vidět krása materiálu do všech detailů Výběr je jistě náročný, ale estetický dojem pak je k nezaplacení. Pojďte se tedy s námi kochat novými přírůstky z kolekcí této světové značky.


Kolekce dýmek Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.