Menu
Přihlášení

Pořádná porce Petersonů

V průběhu srpna jsme přidali pořádnou dávku dýmek Peterson. Snad všechny řady této irské firmy jsme rozšířili vždy o několik kousků pro obdivovatele a vyznavače této renomované značky. Vysoká kvalita zpracování a tradiční tvary dýmek, které má v oblibě mnoho významných mužů tohoto světa, jsou nyní připravené právě pro Vás, naše věrné zákazníky.
 

Nová kolekce dýmek Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.