Menu
Přihlášení

Poslední v romto roce

Předvánoční nadílka dýmek Jirsa v provedení Premia, Varia a Rusty. Už asi poslední doplnění sortimentu oblíbeného českého dýmkaře z Rynholce. Pro svou příjemnou cenu a kvalitní provedení patří k našim nejprodávanějším dýmkám. A není se co divit. Spousta spokojených zákazníků si kupuje jen výrobky od pana Oldřicha Jirsy. Vždyť množství tvarů a provedení jej tak široké, že padne do vkusu snad každého kuřáka.
 
Dýmky Oldřicha Jirsy
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.