ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Poslední v romto roce

Předvánoční nadílka dýmek Jirsa v provedení Premia, Varia a Rusty. Už asi poslední doplnění sortimentu oblíbeného českého dýmkaře z Rynholce. Pro svou příjemnou cenu a kvalitní provedení patří k našim nejprodávanějším dýmkám. A není se co divit. Spousta spokojených zákazníků si kupuje jen výrobky od pana Oldřicha Jirsy. Vždyť množství tvarů a provedení jej tak široké, že padne do vkusu snad každého kuřáka.
 
Dýmky Oldřicha Jirsy
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.