ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Představujeme doutníky Toscano z Itálie

Zajímavé představení italských doutníků Toscano. Prezentace od historie legendárního vzniku v roce 1815, přes jedinečný proces výroby doutníků až po představení jednotlivých řad těchto unikátních doutníků.

 
Doutníky Toscano  Doutníky Toscano  Doutníky Toscano

Doutníky Toscano  Doutníky Toscano  Doutníky Toscano

Doutníky Toscano  Doutníky Toscano  Doutníky Toscano
 

Doutníky Toscano Antico

Toscano Antico je doutník, který je více než tradičním doutníkem firmy Toscano.  Je to oblíbený doutník zkušených kuřáků doutníků a těch, kteří mají rádi tuto nezaměnitelnou chuť, která je pro výrobky této firmy typická.
Poprvé byly doutníky Toscano Antico uvedeny na trh roku 1973, po více než sto letech od věhlasné letní bouřky, která dala doutníkům punc originality a tradice. Tato nečekaná událost kouzlem nechtěného dala vzniknout něčemu, co by světlo světa patrně ještě dlouho nespatřilo. Při bouřce namokl žok tabáku, který vlastně tímto zfermentoval a dostal unikátní chuť. Zaměstnancům bylo tento tabák líto zlikvidovat, tak jej použili na výrobu doutníků pro zaměstnance továrny. Byl to opravdu jedinečný počin, který dal vzniknout doutníkům unikátní chuti a tyto doutníky si získaly srdce Italů napříč sociálním spektrem.
 Charakter doutníku je silný a nikoho o tom nenechá na pochybách. Doutník má silný a intenzivnější charakter se silnou a kořeněnou chutí, ve které můžete najít příchuť pepře a dřevité tóny.
Severoamerická směs tabáků, je vybrána z těch nejlepších listů. Tabák je uzen po více než 30 dní a má silnou dřevitou vůni, která ve správné kombinaci s náplní dodává doutníku typické příjemné tabákové a kouřové aroma. Doutníky zrají více než 10 měsíců, to jim dodá zralost, která má intenzivní sílu.
Doutníky Toscano Antico jsou ozdobeny trikolórou s medailónkem, proto každý doutník má individuální péči.  Doutníky jsou baleny v papírové krabičce po 5 kusech.

Doutníky Toscano Classico

Toscano Classico je doutník, který byl představen veřejnosti roku 1930, a který představuje definitivní zlepšení kvality tabáků Kentucky v Itálii.
Příjemný a unikátní charakter, který je odlišný od doutníků Toscano, odstartoval rychlý úspěch.
Toscano Classico je nejtradičnějším doutníkem z celé řady Toscano doutníků. Po více než 80 letech lze tento doutník považovat za dobrého pokračovatele začátku výroby doutníků z italského tabáku.
Jsou to středně silné doutníky, které mají charakteristickou chuť sladu, mandlí a dřeva. Krycí listy těchto doutníků jsou vyrobeny pouze z tabáku  Kentucky, zatímco náplň je směsí Kentucky tabáků z Itálie a dovozu.
Sušení a zrání u doutníků Toscano Classico trvá nejméně 6 měsíců, než jsou nabídnuty kuřákům doutníků a milovníkům romantické klasiky.

Doutníky Toscanello Aroma Caffè

Toscanello Aroma Caffè je výsledkem evoluce tradičních chutí Toscano doutníků tak,  aby byly uspokojeni všichni kuřáci doutníků i milovníci novinek.
Vnikly roku 2003, Toscanello Aroma Caffè je dokonalým doplňkem pro krátké relaxační chvilky během dne, díky chutné kombinaci typicky Italských chutí.
Reprezentuje nejlepší možnou kombinaci typických italských požitků: Toskánských doutníků a kávy.
Doutníky mají aroma intenzivní horké kávy, která je šikovně kombinována s fermentovaným a pečlivě vybraným tabákem typu Kentucky. To dodává doutníkům Toscanello Aroma Café unikátní a nezaměnitelnou chuť.
Doutník byl vytvořen pro milovníky kávy a pro ty, kteří se chtějí zastavit od každodenního stresu a vychutnat potěšení z kávy a dobrého doutníků pod italským nebem.

Doutníky Toscanello Aroma Grappa

Toscanello Aroma Grappa – tyto doutníky vznikly roku 2005, jako výsledek inovačního úsilí o novou příchuť, která kombinuje Kentucky tabák a“grappu” která byla destilována. Grappa je italská aromatická pálenka z hroznových slupek.
Objevte velmi typický italský produkt, který si velmi rychle našel cestu ke všem opravdovým znalcům.
Příchuť grappy spolu s fermentovaným tabákem „kentucky“ těmto doutníkům dodává nezaměnitelnou a zapamatovatelnou chuť a vůni.
Doutník Toscanello  Aroma Grappa má silné aroma, které však neruší celkovou chuť doutníku.  Je to Ideální kouření pro společně strávený čas s přáteli nebo pro relaxační chvilku o samotě.
Dlouholetá tradice Toscano doutníků je zárukou kvality surovin, ze kterých jsou doutníky vyrobeny. Základem je výběr nejlepšího tabáku Kentucky.
Doutníky Toscannelo s aroma Grappy jsou harmonickou kombinací, která se báječně doplňuje s lehkými letními drinky.
 
Doutníky Toscano

Další informace o Doutnících Toscano
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
Tabáky AshtonTabáky Ashton
Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.