Menu
Přihlášení

Představujeme podzimní kolekci dýmek Jirsa

Ke stálicím mezi dýmkaři patří dýmky z produkce Oldřicha Jirsy. V těchto říjnových dnech je ideální příležitost je nafotit v barvách podzimního listí. Přehled nových dýmek Jirsa samozřejmě naleznete také mezi novinkami na našich stránkách.

Můžete se také podívat na naši fotogalerii na Facebooku a pokud se Vám obrázky líbí, staňte se našimi fanoušky. Pak Vám neuniknou novinky ze světa tabáku, doutníků a dýmek, tak jak je postupně zveřejňujeme. Budete mít tak vždy přehled o tom, co je u nás nového a jaké horké novinky připravujeme.

 
Dýmky Jirsa    Dýmky Jirsa    Dýmky Jirsa
 
Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.