Menu
Přihlášení

Představujeme podzimní kolekci dýmek Jirsa

Ke stálicím mezi dýmkaři patří dýmky z produkce Oldřicha Jirsy. V těchto říjnových dnech je ideální příležitost je nafotit v barvách podzimního listí. Přehled nových dýmek Jirsa samozřejmě naleznete také mezi novinkami na našich stránkách.

Můžete se také podívat na naši fotogalerii na Facebooku a pokud se Vám obrázky líbí, staňte se našimi fanoušky. Pak Vám neuniknou novinky ze světa tabáku, doutníků a dýmek, tak jak je postupně zveřejňujeme. Budete mít tak vždy přehled o tom, co je u nás nového a jaké horké novinky připravujeme.

 
Dýmky Jirsa    Dýmky Jirsa    Dýmky Jirsa
 
Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.