ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Přidali jsme nové Stanwellky

Dánské dýmky Stanwell přináší vždy nové a neokoukané tvary. Tato společnost, která je líhní světových designérů dýmek má v nabídce celou paletu zajímavých kousků, které zaujmou nejdenoho dýmkaře. Z dánského Borupu jsou dýmky vyvážené do celého světa, včetně České republiky. Také my pravidelně obnovujeme nabídku těchto kvalitních dýmek v našem eShopu. 


Nové dýmky Stanwell pro sezónu 2017


Více o dýmkách Stanwell na stránkách výrobce: http://www.stanwellpipe.com/
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.