Menu
Přihlášení

Přidali jsme nové Stanwellky

Dánské dýmky Stanwell přináší vždy nové a neokoukané tvary. Tato společnost, která je líhní světových designérů dýmek má v nabídce celou paletu zajímavých kousků, které zaujmou nejdenoho dýmkaře. Z dánského Borupu jsou dýmky vyvážené do celého světa, včetně České republiky. Také my pravidelně obnovujeme nabídku těchto kvalitních dýmek v našem eShopu. 


Nové dýmky Stanwell pro sezónu 2017


Více o dýmkách Stanwell na stránkách výrobce: http://www.stanwellpipe.com/
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.