Menu
Přihlášení

První vodní dýmky

Vodní dýmky už jsou tady. Máme pro Vás první nabídku vodních dýmek Aladin.

Vodní dýmky Aladin je řada egyptských vodních dýmek vyšší kvality, které odpovídají použitému materiálu, barevnému sladění a také pečlivému zpracování všech dílčích komponentů. Vodní dýmka představuje vrcholný kuřácký požitek pro kuřáky ve formě tichého bublání vody a chladného, sladce vonného kouře.
Jejich výjimečnost spatříte jak v bohatém výběru barev vybraných typů vodních dýmek, v možností připojení další hadice jednoduchou záměnou pojistného ventilu za speciální nástavec ( který není součástí dodávky) či neocenitelné výhody v kouření dýmky s vývody pro více kuřáků bez nutnosti ucpávání hadic (samo-ucpávací mechanismus). Všechny dýmky oplývají obvyklým příslušenstvím (korunka, sítko, kleště, těsnění, náustek, šlauch a čistící štětky) a v některých případech je v jejich základní výbavě dodáván i tarbuš (zvláště u větších dýmek ) nebo chránič skla.

Jejich kolekci postupně rozšiřujeme, takže zhruba do týdne zde naleznete všechny možné velikosti a typy.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.