Menu
Přihlášení

První vodní dýmky

Vodní dýmky už jsou tady. Máme pro Vás první nabídku vodních dýmek Aladin.

Vodní dýmky Aladin je řada egyptských vodních dýmek vyšší kvality, které odpovídají použitému materiálu, barevnému sladění a také pečlivému zpracování všech dílčích komponentů. Vodní dýmka představuje vrcholný kuřácký požitek pro kuřáky ve formě tichého bublání vody a chladného, sladce vonného kouře.
Jejich výjimečnost spatříte jak v bohatém výběru barev vybraných typů vodních dýmek, v možností připojení další hadice jednoduchou záměnou pojistného ventilu za speciální nástavec ( který není součástí dodávky) či neocenitelné výhody v kouření dýmky s vývody pro více kuřáků bez nutnosti ucpávání hadic (samo-ucpávací mechanismus). Všechny dýmky oplývají obvyklým příslušenstvím (korunka, sítko, kleště, těsnění, náustek, šlauch a čistící štětky) a v některých případech je v jejich základní výbavě dodáván i tarbuš (zvláště u větších dýmek ) nebo chránič skla.

Jejich kolekci postupně rozšiřujeme, takže zhruba do týdne zde naleznete všechny možné velikosti a typy.
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.