Menu
Přihlášení

Kolekce Stanislaw Bag Set - vše hezky pohromadě

Kolekce dýmek Stanislaw Bag Set přináší především pro nováčky v kouření dýmky jedinečnou sadu, kde naleznete vše potřebné pro nového koníčka. V koženém pouzdru Golf Bag se nachází kvalitní dýmka z kolekce dýmek Stanislaw a k tomu filtry do dýmky, čističe Blitz, krystaly které absorbují nadbytek kondenzátu, dusátko na tabák, malý plastový stojánek, aby jste mohli mít svou dýmku hezky vystavenou s připravenou směsí na kouření a samozřejmě také zapalovač, bez kterého to nejde.
Můžete se také inspirovat v kategorii začínající kuřák dýmky, kde naleznete doporučené tabáky a dýmky pro začátečníky.


Dýmky z kolekce Stanislaw Golf Bag Set
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.