Menu
Přihlášení

Stanwell Anniversary

Společnost Stanwell k 75 výročí svého založení v malém přímořském městečku Zealand vydala speciální edici dýmek Anniversary 75. Dlouhá historie firmy začala ve válečných letech, kdy se pro výrobu dýmek používaly různá náhražková dřeva. Ale již brzy po válce se výroba soustředila na produkci vysoce kvalitních dýmek z tradičního bruyeru a společnost si vybudovala významné postavení mezi světovými producenty dýmek. Přinášíme několik zajímavých kousků, včetně již výše zmíněné výroční edice.

Dýmky Stanwell
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.