Menu
Přihlášení

Dýmka Peterson a Design Berlin a tabák Holger Danske

Novinkou na našich stránách je dýmkový tabák Holger Danske Vanilla and Orange  v 50g balení. Tabák obsahuje dvakrát fermentovaný Cavendish, americký Burley a Virginii. Tato směs je ochucena vanilkou a pomerančem.

Jako zajímavost naleznete také čtenářskou dýmku od firmy Design Berlin s poetickým názvem Elysée. A samozřejmě nechybí ani kuřáky dýmek ceněná dýmka Peterson v oblíbené sérii Aran.


Tabák Planta a nové dýmky
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.