Menu
Přihlášení

Dýmka Peterson a Design Berlin a tabák Holger Danske

Novinkou na našich stránách je dýmkový tabák Holger Danske Vanilla and Orange  v 50g balení. Tabák obsahuje dvakrát fermentovaný Cavendish, americký Burley a Virginii. Tato směs je ochucena vanilkou a pomerančem.

Jako zajímavost naleznete také čtenářskou dýmku od firmy Design Berlin s poetickým názvem Elysée. A samozřejmě nechybí ani kuřáky dýmek ceněná dýmka Peterson v oblíbené sérii Aran.


Tabák Planta a nové dýmky
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Dýmky BPK pro začínající kuřáky
Pro velkou oblibu, kterou si dýmky BPK během několika let získali u našich zákazníků neustále rozšiřujeme jejich nabídku. V měsíci únoru jsme přidali rozsáhlou kolekci těchto cenově zajmavých dýmek.