ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmka Peterson a Design Berlin a tabák Holger Danske

Novinkou na našich stránách je dýmkový tabák Holger Danske Vanilla and Orange  v 50g balení. Tabák obsahuje dvakrát fermentovaný Cavendish, americký Burley a Virginii. Tato směs je ochucena vanilkou a pomerančem.

Jako zajímavost naleznete také čtenářskou dýmku od firmy Design Berlin s poetickým názvem Elysée. A samozřejmě nechybí ani kuřáky dýmek ceněná dýmka Peterson v oblíbené sérii Aran.


Tabák Planta a nové dýmky
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.