Menu
Přihlášení

Tabáky do dýmky Stanislaw

Nově u nás naleznete dva dýmkové tabáky značky Stanislaw. Oba patří mezi tabáky anglického typu a jistě si naleznou příznivce mezi kuřáky dýmek vyznávajícími tradiční středně silné tabáky.

Dýmkový tabák Stanislaw London Mixture
Klasická anglická tabáková směs z prvotrřídního virginského tabáku, orientálního tabáku z Izmiru, Basmy a Lakatie z Kypru. Má přírodní tabákové aroma. Jemná směs střední síly. Hodí se spíše do dýmky s větší hlavičkou.

Tabák do dýmky Stanislaw Balkan Lakatia
Vybraný Virginský tabák, který je smíchaný s orientálním tabákem, 10% tmavým Kentucky, se 40% syrskou Latakií a trochou amerického Perique z Louisiany. Středně silný, lahodné a smolné plné chuti.

Dýmkové tabáky Stanislaw
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.