Menu
Přihlášení

Účastníme se soutěže SHOPROKU 2015

Líbí se vám náš e-shop dymky-online.cz? Budeme rádi když nás podpoříte v soutěži SHOPROKU 2015 v kategorii Cena popularity. Stačí kliknout na tento odkaz a nebo prokliknout obrázek níže. Hlasovat je možné do 28. 2. 2016 a započítává se pouze jeden hlas od jednoho uživatele. 

Předem vám děkujeme. 
 

Soutěž ShopRoku pro dymky-online.cz
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.