ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Vánoční dýmky Peterson 2014

Kolekce vánočních dýmek Peterson přichází letos s velkým předstihem. Ale jistě potěší každého sběratele dýmek, jako ostatně každý rok. Můžete alespoň s v klidu vybrat tu svou, která se bude nejlépe vyjímat ve Vaší sbírce. A pokouření bude jistě také skvělé. Pro ty kdo hledají ten správný vánoční dárek je to ideální tip na dárek pod stromeček.

Celou kolekci můžete shlédnout na stránkách firmy Peterson.


Vánoční dýmky Peterson

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.