Menu
Přihlášení

Vánoční dýmky Peterson 2014

Kolekce vánočních dýmek Peterson přichází letos s velkým předstihem. Ale jistě potěší každého sběratele dýmek, jako ostatně každý rok. Můžete alespoň s v klidu vybrat tu svou, která se bude nejlépe vyjímat ve Vaší sbírce. A pokouření bude jistě také skvělé. Pro ty kdo hledají ten správný vánoční dárek je to ideální tip na dárek pod stromeček.

Celou kolekci můžete shlédnout na stránkách firmy Peterson.


Vánoční dýmky Peterson

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.