Menu
Přihlášení

Vánoční kolekce dýmek Peterson

Stálice v našem sortimentu, dýmky Peterson, představují nejoblíbenější zahraniční dýmky mezi našimi kuřáky dýmek. Ať už to jsou dýmky z edice Kenmare, Killarney či Aran, všechny představují kvalitní výrobky tradičních tvarů, které zdobí každou sbírku. A pokud chcete něco unikátnějšího, je tu každý rok Pipe of the Year, dýmka představující to nejlepší z edice této Dublinské firmy.

Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.