ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Vánoční kolekce dýmek Peterson

Stálice v našem sortimentu, dýmky Peterson, představují nejoblíbenější zahraniční dýmky mezi našimi kuřáky dýmek. Ať už to jsou dýmky z edice Kenmare, Killarney či Aran, všechny představují kvalitní výrobky tradičních tvarů, které zdobí každou sbírku. A pokud chcete něco unikátnějšího, je tu každý rok Pipe of the Year, dýmka představující to nejlepší z edice této Dublinské firmy.

Dýmky Peterson
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.