Menu
Přihlášení

Výroční dýmka Stanwell 2019

Každoročně významní výrobci dýmek vydávají speciální edice tzv. výročních dýmek, které patří k top produktům, jak už řemeslným zpracováním, tak také zajímavým tvarem a většinou i ve speciální dárkové krabičce. Nejinak je to i u společnosti Stanwell, která právě uvedla na trh výroční dýmky pro rok 2019.
 
Výroční dýmky Stanwell 2019

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.