Menu
Přihlášení

Výroční dýmkové tabáky

Naprostou novinkou v našem sortimentu jsou dva výroční tabáky. Peterson Holiday Season 2014 a W.O.Larsen Limited Edition 2015.

Peterson Holiday Season 2014

Výroční tabák od firmy Peterson Holiday Season 2014 patří mezi směsi střední síly a je složen z výběrové Vírginie, dvakrát fermentovaného Cavendishe a Burleye. Tato lehce aromatizovaná směs je ochucena vanilkou a trochou čokolády.
 

Nová výroční tabáková směs W.O. Larsen 2015

Tato limitovaná edice je jako každoročně zabalená v plechu s letopočtem. Je především vhodná jako dárek a zůstává také jako v minulých letech oblíbená pro sběratele. 
 
Výroční dýmkové tabáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.