Menu
Přihlášení

Výroční dýmkové tabáky

Naprostou novinkou v našem sortimentu jsou dva výroční tabáky. Peterson Holiday Season 2014 a W.O.Larsen Limited Edition 2015.

Peterson Holiday Season 2014

Výroční tabák od firmy Peterson Holiday Season 2014 patří mezi směsi střední síly a je složen z výběrové Vírginie, dvakrát fermentovaného Cavendishe a Burleye. Tato lehce aromatizovaná směs je ochucena vanilkou a trochou čokolády.
 

Nová výroční tabáková směs W.O. Larsen 2015

Tato limitovaná edice je jako každoročně zabalená v plechu s letopočtem. Je především vhodná jako dárek a zůstává také jako v minulých letech oblíbená pro sběratele. 
 
Výroční dýmkové tabáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.