ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Výroční dýmkové tabáky

Naprostou novinkou v našem sortimentu jsou dva výroční tabáky. Peterson Holiday Season 2014 a W.O.Larsen Limited Edition 2015.

Peterson Holiday Season 2014

Výroční tabák od firmy Peterson Holiday Season 2014 patří mezi směsi střední síly a je složen z výběrové Vírginie, dvakrát fermentovaného Cavendishe a Burleye. Tato lehce aromatizovaná směs je ochucena vanilkou a trochou čokolády.
 

Nová výroční tabáková směs W.O. Larsen 2015

Tato limitovaná edice je jako každoročně zabalená v plechu s letopočtem. Je především vhodná jako dárek a zůstává také jako v minulých letech oblíbená pro sběratele. 
 
Výroční dýmkové tabáky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: