Menu
Přihlášení

Výroční řady dýmek Peterson

Limitované edice od renomovaných výrobců dýmek patří vždy ke sběratelským zajímavostem. Firma Peterson každoročně produkuje některé řady v inovovaném provedení. Jednou z oblíbených řad jsou pak dýmky St Patrick´s Day. Letošní kolekce 2018 je již k dispozici.

Další očekávanou novinkou jsou pak vánoční dýmky Peterson, letos ve vkusném červeném obalu.

Vedle dýmek svatého Patrika a Christmas Day jsme doplnili také další řady včetně výroční dýmky Peterson 2018.

Dýmky Saint Patrick´s Day

Peterson Christmas Day
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.