Menu
Přihlášení

Tabák Summer Time je tu

Další z výročních tabáků od firmy Peterson – tentokrát letní směs , nás přivede do voňavé exotické pohody, kterou navozuje nejen design na krabičce, ale i samotná tabáková směs. Citrónově žlutá, červená a tmavší Virginie je zkombinována s široce nařezaným černým Cavendishem. Troška Burley, který byl nabalen s virginskými tabáky dodává směsi extravagantní  chuťový zážitek.  

V tabáku je cítit exotické  aroma jemného manga a v kombinaci s karibským rumem  v nás zanechá  výborný kuřácký dojem. Tabák je  velmi lehce aromatizován ovocem, přičemž  převažuje příjemná tabáková chuť. Celkově se jedná  spíše o lehčí záležitost.
 
Výroční tabák Peterson Summer Time
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.