Menu
Přihlášení

Dýmkový tabák Peterson Holiday Season 2011

Letošní očekávaná vánoční směs od firmy Peterson je složena z výběrových tabáků zlaté a oranžové Virginie, plného Burley a také jemného Cavendishe. Tato lahodná tabáková směs bohaté chutě potěší jistě i vyspělého gurmána.

Špetka skořice a kandovaného ovoce evokuje nostalgické vzpomínky na vánoční čas, kdy člověk relaxuje doma se svojí dýmkou. Výběrová směs, jemné, ovocné kořeněné chuti je i vhodným dárkem pro milovníky dobrého kouře.

 
Dýmkový tabák Peterson Holiday Season 2011
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.