Menu
Přihlášení

Zapalovače Corona, doutníky Montecristo a Dýmka Design Berlin

Novinkou v našem internetovém obchodě jsou dva krásné zapalovače Corona. Tyto exclusívní plynové zapalovače s kamínkovým dusátkem budou jistě platným pomocníkem pro každého kuřáka dýmky. Obzvláště dýmkový zapalovač Corona 28605 je hodný vaší pozornosti.

Vedle zapalovačů u nás naleznete také nové Kubánské doutníky Montecristo - Petit Tubos v papírové krabičce. Tyto doutníky patří mezi skutečné elegány doutníkového průmyslu. Vhodné na cesty i do společnosti. 

Nové produkty doplňuje dýmka Design Berlin Image 3.


Zapalovače Corona, doutníky Montecristo a Dýmka Design Berlin
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.