ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Zapalovače Corona, doutníky Montecristo a Dýmka Design Berlin

Novinkou v našem internetovém obchodě jsou dva krásné zapalovače Corona. Tyto exclusívní plynové zapalovače s kamínkovým dusátkem budou jistě platným pomocníkem pro každého kuřáka dýmky. Obzvláště dýmkový zapalovač Corona 28605 je hodný vaší pozornosti.

Vedle zapalovačů u nás naleznete také nové Kubánské doutníky Montecristo - Petit Tubos v papírové krabičce. Tyto doutníky patří mezi skutečné elegány doutníkového průmyslu. Vhodné na cesty i do společnosti. 

Nové produkty doplňuje dýmka Design Berlin Image 3.


Zapalovače Corona, doutníky Montecristo a Dýmka Design Berlin
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.