Menu
Přihlášení

Přihlášení do internetového obchodu

Před nákupem v našem internetovém obchodě se nezapomeťe nejdříve přihlásit. Jen tak systém pozná, že jste již u nás nakupovali a přiřadí vám slevu podle výše vašich předchozích objednávek:
 Zadejte e-mail (u starších zákazníků login), pod kterým jste se zaregistrovali a heslo. Po kliknutí na tlačítko "Přihlásit" budete do systému přihlášení. Po přihlášení do systému se můžete podívat na seznam svých objednávek, můžete změnit fakturační i doručovací údaje a můžete také případně změnit heslo.

Zapomenuté heslo

Pokud se nemůžete do systému přihlásit, máte možnost požádat o zaslání nového hesla na stránce s přihlášením:Na email, od kterým jste zaregistrovaní vám zašleme nové heslo, pod kterým se můžete opětovně přihlásit. Nezapoměnte si pak po přihlášení změnit heslo, které již nezapomenete.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.