Menu
Přihlášení

Registrace do internetového obchodu

Pro využití všech výhod našeho internetového obchodu je nutné se zaregistrovat. V okamžiku, kdy se zaregistruje, začne systém Vaše objednávky evidovat a postupně Vám nabídne podle objemuVašich objednávek slevu až 5% na veškeré nákupy. Plánujeme do budoucna i možnosst si ukládat oblíbené položky a následně jen objednávky snadno duplikovat.

Pro zaregistrování klikněte na horní liště na tlačítko: Registrace 
Vyplňte fakturační údaje, potřebné pro doručení objednávky dopravní společností:


Zadejte heslo, které si dobře zapamatujte pro příští přihášení do eShopu. Vyplňte telefon a správnou emailovou adresu, na kterou Vám budeme zasílat informace o dodávkách objednávek a potvrďte registraci.


Pokud jste vše správně vyplnili, systém Vám to potvrdí.


Na vámi zadaný email Vám zašleme potvrzení o úspěšné registraci s Vámi zadanými přihlašovacímu údaji. Email si pro jistotu uschovejte. Pod těmito údaji se příště můžete opětovně do obchodu přihlásit. V totmo okamžiku jste již do systému internetového obchodu přihlášení a můžete provést objednávku.

Nezapoměňte se při každé další objednávce nejdříve opětovně přihlásit, aby systém mohl načíst historii vašich objednávek a správně přiřadil výši dosažených slev.

 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.