Menu
Přihlášení

Jak se vyrábí dýmka Paronelli

Výroba dýmky je obdivuhodná řemeslná práce, která má dlouholetou tradici. Co by mohlo být názornější než video přímo z dílny některého známého výrobce dýmek.
 
Příkladem může být společnost Paronelli, která představuje celý výrobní proces ve svém videu, kde ukazuje manuální dovednost a tvořivost italských mistrů.Paronelli je jednou z mezinárodně uznávaných značek, v jejímž sídle můžete vidět největší a nejznámější muzeum dýmek, které existuje v Itálii.

Postup výroby dýmky

 
 

Muzeum dýmek v Gavirate

Je známé po celém světě jako „první italské (soukromé) muzeum dýmek“. Bylo založeno v Gavirate na konci sedmdesátých let Jeanem Marie Alberto Paronellim. Ten katalogizoval a vystavil mnohé cenné kousky, které se mu podařilo získat během svých obchodních jednání a častých cest do zahraničí. Muzeum se nachází v Via Del Chiostro 1 / A v Gavirate, v provincii Varese od svého založení.


 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.