Menu
Přihlášení

Stojánek na dýmku

Jak je to se stojánky na dýmku? Jsou nebo nejsou součástí dýmek? Jeden z dalších častých dotazů a odpověď, která pomůže i vám.


Dotaz zákazníka: Líbí se mi dýmka ve Vašem eshopu. Je součástí dýmky i stojánek, který je na obrázku u dýmky? 
 
Odpověď: Stojánky jsou na obrázku pouze ilustrační - jako dotvoření celkové kompozice a ukázka toho, jak dýmka do stojánku zapadne. Zákazníka to může ke koupi stojánku např. inspirovat. Každý produkt má svůj název a popis a první fotka bývá většinou samostatná dýmka, z čehož vyplývá, o jaký produkt se jedná. Pokud je hlavní produkt nějaký set, pozná to zákazník hned z názvu a popisu.
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.