ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Stojánek na dýmku

Jak je to se stojánky na dýmku? Jsou nebo nejsou součástí dýmek? Jeden z dalších častých dotazů a odpověď, která pomůže i vám.


Dotaz zákazníka: Líbí se mi dýmka ve Vašem eshopu. Je součástí dýmky i stojánek, který je na obrázku u dýmky? 
 
Odpověď: Stojánky jsou na obrázku pouze ilustrační - jako dotvoření celkové kompozice a ukázka toho, jak dýmka do stojánku zapadne. Zákazníka to může ke koupi stojánku např. inspirovat. Každý produkt má svůj název a popis a první fotka bývá většinou samostatná dýmka, z čehož vyplývá, o jaký produkt se jedná. Pokud je hlavní produkt nějaký set, pozná to zákazník hned z názvu a popisu.
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.