ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Vrtání dýmky

Včera mi od Vás dorazila zásilka s dýmkou Peterson Dublin Filter X220 a bohužel se obávám, že dýmka má velice nadvrtaný kanálek, který ústí znatelně nad dno samotné dýmky. Chtěl bych Vás touto cestou požádat, zda by byla možná výměna?

Pokud s touto dýmkou nejste spokojen, můžete ji zaslat nezakouřenou zpět a my Vám vrátíme peníze. Dýmky tototo tvaru bend je takto vždy vrtaná, vzhledem ke sklonu hlavičky a náústku nelze ani vrtání provézt jinak. Při nákupu dýmek vrtání kontrolujeme a nikdy jsme nezažili, že by otvor ústil níže, než v této dýmce. Není to technicky ani možné. Spodní okraj otvoru, který vyúsťuje do hlavičky není kolmý a tvoří protáhlou elipsu, tím se zdá, že horní část kanálku je hodně vysoko.

Reakce zákazníka
Jsem dýmkař začátečník a slyšel jsem o strašáku špatného vrtání, proto jsem raději zaslal fotografie k posouzení. Nemám důvod Vám nevěřit a pokud je to takto v normě, rád si dýmku ponechám, neboť se mi jinak velice líbí. Chci jen, aby mi dýmka přinášela potěšení, a přestože se již netrpělivě třesu na zakuřování, chtěl jsem mít jistotu.


Přesně toto je problém začátečníků, kteří tento typ dýmky ještě neměli. Můžeme Vám doporučit něco ke kvalitnějšímu kouření takové dýmky: pod tabák na dno hlavičky vložte pár denicol krystalů a na ně teprve dejte tabák. Krystaly
umožní lepší dohoření tabáku až ke dnu a zároveň slouží k pohlcení přebytečného kondenzátu z kouření. Věříme, že budete s dýmkou spokojený.
 
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.
Tabáky AshtonTabáky Ashton
Dýmkový tabák Ashton Consummate GentlemanSměs je složená pouze z těch nejlepších virginských, marylandských a burley tabáků se špetkou Latakie. Výsledkem je pozoruhodná směs, která má středně plné tělo a tradičně anglický charakter.Dýmkový tabák Ashton Gold RushČistá virginská směs vyrobená pouze z těch nejlepších virginských tabáků. Středně plná a jemná směs, která krásně hoří a přináší přirozené aroma zvýrazněné stopami citronu a medu.Dýmkový tabák Ashton Rainy DaySměs Virginie a Burley se sametovým Black Cavendishem. Tato směs, která jeden měsíc zraje v sudech od whisky, má krásný, jemný kouř, ve kterém můžeme cítit tóny tropického ovoce a ořechů Hickory.Dýmkový tabák Ashton Smooth SailingSměs Burley, Cavendishe a Virginie. V tomto aromatickém tabáku můžeme cítit lehkou oříškovou chuť, dále zde můžeme cítit tóny javoru, kokosu a hořké čokolády.Dýmkový tabák Ashton Winding RoadTato vynikající směs se skládá ze zlaté a tmavě hnědé Virginie, která je doplněna trochou Black Cavendishe a nese přirozenou vůni, doprovázenou jemnými tóny karamelu a meruněk.