Menu
Přihlášení

Vrtání dýmky

Včera mi od Vás dorazila zásilka s dýmkou Peterson Dublin Filter X220 a bohužel se obávám, že dýmka má velice nadvrtaný kanálek, který ústí znatelně nad dno samotné dýmky. Chtěl bych Vás touto cestou požádat, zda by byla možná výměna?

Pokud s touto dýmkou nejste spokojen, můžete ji zaslat nezakouřenou zpět a my Vám vrátíme peníze. Dýmky tototo tvaru bend je takto vždy vrtaná, vzhledem ke sklonu hlavičky a náústku nelze ani vrtání provézt jinak. Při nákupu dýmek vrtání kontrolujeme a nikdy jsme nezažili, že by otvor ústil níže, než v této dýmce. Není to technicky ani možné. Spodní okraj otvoru, který vyúsťuje do hlavičky není kolmý a tvoří protáhlou elipsu, tím se zdá, že horní část kanálku je hodně vysoko.

Reakce zákazníka
Jsem dýmkař začátečník a slyšel jsem o strašáku špatného vrtání, proto jsem raději zaslal fotografie k posouzení. Nemám důvod Vám nevěřit a pokud je to takto v normě, rád si dýmku ponechám, neboť se mi jinak velice líbí. Chci jen, aby mi dýmka přinášela potěšení, a přestože se již netrpělivě třesu na zakuřování, chtěl jsem mít jistotu.


Přesně toto je problém začátečníků, kteří tento typ dýmky ještě neměli. Můžeme Vám doporučit něco ke kvalitnějšímu kouření takové dýmky: pod tabák na dno hlavičky vložte pár denicol krystalů a na ně teprve dejte tabák. Krystaly
umožní lepší dohoření tabáku až ke dnu a zároveň slouží k pohlcení přebytečného kondenzátu z kouření. Věříme, že budete s dýmkou spokojený.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.