ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Vrtání dýmky

Včera mi od Vás dorazila zásilka s dýmkou Peterson Dublin Filter X220 a bohužel se obávám, že dýmka má velice nadvrtaný kanálek, který ústí znatelně nad dno samotné dýmky. Chtěl bych Vás touto cestou požádat, zda by byla možná výměna?

Pokud s touto dýmkou nejste spokojen, můžete ji zaslat nezakouřenou zpět a my Vám vrátíme peníze. Dýmky tototo tvaru bend je takto vždy vrtaná, vzhledem ke sklonu hlavičky a náústku nelze ani vrtání provézt jinak. Při nákupu dýmek vrtání kontrolujeme a nikdy jsme nezažili, že by otvor ústil níže, než v této dýmce. Není to technicky ani možné. Spodní okraj otvoru, který vyúsťuje do hlavičky není kolmý a tvoří protáhlou elipsu, tím se zdá, že horní část kanálku je hodně vysoko.

Reakce zákazníka
Jsem dýmkař začátečník a slyšel jsem o strašáku špatného vrtání, proto jsem raději zaslal fotografie k posouzení. Nemám důvod Vám nevěřit a pokud je to takto v normě, rád si dýmku ponechám, neboť se mi jinak velice líbí. Chci jen, aby mi dýmka přinášela potěšení, a přestože se již netrpělivě třesu na zakuřování, chtěl jsem mít jistotu.


Přesně toto je problém začátečníků, kteří tento typ dýmky ještě neměli. Můžeme Vám doporučit něco ke kvalitnějšímu kouření takové dýmky: pod tabák na dno hlavičky vložte pár denicol krystalů a na ně teprve dejte tabák. Krystaly
umožní lepší dohoření tabáku až ke dnu a zároveň slouží k pohlcení přebytečného kondenzátu z kouření. Věříme, že budete s dýmkou spokojený.

Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Dýmky BarlingDýmky Barling
Jméno Barling je po léta synonymem pro kvalitní, staré anglické dýmky, proslulé svým řemeslným zpracováním a vynikajícími vlastnostmi pro kouření. Když se v polovině 19. století staly dýmky z vřesu běžnější, Barling na ně také použil stříbrné kovánía zdobení, čímž se zlepšila jejich prezentace.Až na počátku 20. století se bratři Barlingové rozhodli pustit do výroby dýmek, zhruba ve stejné době, kdy Alfred Dunhill přesunul své zaměření z koženého zboží a automobilových doplňků na výrobu dýmek. Společnost Barling se rozhodla, že místo zdobení stříbrem jiných značek dýmek začala vyrábět vyráběla své vlastní a přestěhovala své sídlo do většího prostoru v Camden Town v Londýně.
Novinky Peterson St. Patrik 2022Novinky Peterson St. Patrik 2022
Společnost Peterson vydává již od roku 1998 každoročně edici dýmek St. Patrick´s Day, která představuje řadu těch nejoblíbenějších tvarů dýmek ve slavnostním, výrazně irském provedení.Série pro rok 2022 je v provedení rustik a samozřejmě v smaragdově zeleném provedení, jak náleží svátku Svatého Patrika.Razítko na spodku dýmky je doopravdy unikátní s klasickým zdobeným P-čkem ve slově Peterson´s Dublin, pod ním je vyražen název řady St.Patrick´s Day. Vedle pak nalezneme číslo konkrétního tvaru dýmky a rok výroby. Tyto čtyři ručně prováděné operace jistě potěší všechny sběratele
Únorové novinky od p.KrškyÚnorové novinky od p.Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: