Menu
Přihlášení

Doutníky Ashton - kvalitní značka doutníků

Značka Ashton je ve světě kuřáků doutníků, především ve Spojených státech k vysoce ceněným a vyhledávaným brandem. Zakladatel, pan Robert Levin jistě v počátku netušil jakého věhlasu se jeho nově vytvářená značka ve světě dočká. Ovšem když vezmeme v úvahu jeho vysokou erudici v oblasti doutníků, přátelství s rodinou Fuente z Dominikánské republiky a skvěle zvládnutý marketing, není se vlastně ani čemu divit. Představujeme historii a současnost této kvalitní značku v naší poradně kuřáků doutníků v článku Doutníky Ashton.


Doutníky Ashton
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.