Menu
Přihlášení

Doutníky Ashton - kvalitní značka doutníků

Značka Ashton je ve světě kuřáků doutníků, především ve Spojených státech k vysoce ceněným a vyhledávaným brandem. Zakladatel, pan Robert Levin jistě v počátku netušil jakého věhlasu se jeho nově vytvářená značka ve světě dočká. Ovšem když vezmeme v úvahu jeho vysokou erudici v oblasti doutníků, přátelství s rodinou Fuente z Dominikánské republiky a skvěle zvládnutý marketing, není se vlastně ani čemu divit. Představujeme historii a současnost této kvalitní značku v naší poradně kuřáků doutníků v článku Doutníky Ashton.


Doutníky Ashton
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.
Přání do roku 2021
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za veškerou přízeň, kterou jste nám po celý rok věnovali a přejeme Vám v roce nastávajícím především hodně zdraví, štěstí a lásky. Příjemný chladný kouř.