ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Dýmky z korkového dubu

Zajímavým řešením povrchové úpravy dýmek je použití korkového dubu. S touto novinkou přišel zakladatel nyní již slavné dýmkařské rodiny Tomasso Spanu, který pochází ze Sardinie. Právě na tomto středomořském ostrově rostou korkové duby, jejichž kůru použil jako materiál kryjící bruyerové jádro dýmek řady Sughero
Vedle korkového dubu jsou ovšem zpracovávány i netradiční materiály, jako například olivové dřevo, dub, zimostráz a jalovec. Dýmky Tommaso Spanu jsou vyrobeny často hybridním skládáním různých druhů dřev. Na Sardinii má firma také licenci na pěstování vlastního bruyeru.
 

Dýmky Tommaso Spanu
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Ornell& DiehlOrnell& Diehl
Ornell & Diehl ručně mísí butikové dýmkové tabáky již více než 30 let a pokračuje v inovaci, neustále vytváří nové metody a techniky, získává nejlepší pěstované tabáky a slouží dynamické veřejnosti kouřící dýmky po celém světě. Naše směsi tvořené v malých  seriích zvýrazňují ty nejkvalitnější komponenty, kterých může dosáhnout náš hlavní mixér Jeremy Reeves, který brázdí svět a udržuje vztahy s výrobci, aby zaručil výjimečnou kvalitu. Naše řada Cellar je speciálně navržena tak, aby využívala vlastností stárnutí tabáku pro opožděný a zvýšený požitek a naše každodenní směsi se vyznačují stejnou péčí a kvalitou. Dokonce jsme získali vlastní proprietární Perique, ve spolupráci s rodinou Rousselů z 31 farem v St. James Parish v Louisianě, abychom zajistili, že bude tradičně pěstován a zpracováván a že je originální s historickou přesností.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: