Menu
Přihlášení

Klasika pro každého českého kuřáka dýmek - Jirsovky

Pravidelně doplňujeme několik kousků od Oldřicha Jirsy. Tento český dýmkař má svou dýmku téměř u každého našeho kuřáka. Pestrost tvarů a kvalita provedení za příjemnou cenu jsou základem oblíbenosti jeho produktů.

V loňském roce jsme zveřejnili příspěvek, jak Oldřich Jirsa své dýmky vyrábí. Jistě nebude od věci si tento zajímavý dokument připomenout.


Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.