Menu
Přihlášení

Nové dýmky Jirsa pro jarní dny

Oldřich Jirsa dodává své dýmky v několika různých kolekcích. Pro květnové dny jsme doplnily všchny řady o několik kousků. Můžete si vybrat jak z vyšší řady Strait Grain, tak také klasku v podobě dýmek Rusty, Varia či Premia.
 
Připomeňme si také zajímavý pořad Dvanáct odvážných, který Oldřicha Jirsu představil v jednom ze svých dílů. Jak vyrábí dýmky Oldřich Jirsa.Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.