ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové dýmky Jirsa pro jarní dny

Oldřich Jirsa dodává své dýmky v několika různých kolekcích. Pro květnové dny jsme doplnily všchny řady o několik kousků. Můžete si vybrat jak z vyšší řady Strait Grain, tak také klasku v podobě dýmek Rusty, Varia či Premia.
 
Připomeňme si také zajímavý pořad Dvanáct odvážných, který Oldřicha Jirsu představil v jednom ze svých dílů. Jak vyrábí dýmky Oldřich Jirsa.Dýmky Jirsa
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.