ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Nové dýmky Savinelli z řady Leonardo da Vinci

V našem eShopu přibylo několik kousků z oblíbené řady dýmek Leonardo da Vinci. Letos přichází do prodeje sedmá řada dýmek, inspirovaná tímto legendárním umělcem, matematikem, fyzikem, sochařem a malířem.

Řada dýmek Savinelli Leonardo da Vinci - Balestra

V tomto roce výrobce použil známý motiv – obří kuš právě z dílny Leonarda da Vinciho, dýmku nazval „Balestra“. Tato střelná zbraň se svým tvarem jakoby otiskla do celé dýmky včetně náustku, kde právě připomíná zvláštním trojúhelníkovým průřezem tuto zbraň. Náustek a dusátko zdobí stříbrný reliéf.

Dýmkám Savinelli Leonardo da Vinci je věnovaný také článek v naší poradně.
 
Savinelli - Leonardo da Vinci Balestra
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.