Menu
Přihlášení

Nové dýmky Savinelli z řady Leonardo da Vinci

V našem eShopu přibylo několik kousků z oblíbené řady dýmek Leonardo da Vinci. Letos přichází do prodeje sedmá řada dýmek, inspirovaná tímto legendárním umělcem, matematikem, fyzikem, sochařem a malířem.

Řada dýmek Savinelli Leonardo da Vinci - Balestra

V tomto roce výrobce použil známý motiv – obří kuš právě z dílny Leonarda da Vinciho, dýmku nazval „Balestra“. Tato střelná zbraň se svým tvarem jakoby otiskla do celé dýmky včetně náustku, kde právě připomíná zvláštním trojúhelníkovým průřezem tuto zbraň. Náustek a dusátko zdobí stříbrný reliéf.

Dýmkám Savinelli Leonardo da Vinci je věnovaný také článek v naší poradně.
 
Savinelli - Leonardo da Vinci Balestra
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.