ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Skotská inspirace - dýmky Rattray´s

Skotský výrobce dýmek Rattray´s je typický především klasickými tvary dýmek. Pro jejich výrobu používá jen ten nejkvalitnější bruyer a skvělá řemeslná kvalita zpracování řadí jeho produkty vysoko nad obvyklý průměr. Navíc jsou dýmky dodávány v neobyčejně povedených krabičkách, které ještě podtrhují vysokou laťku, kterou dýmkařská firma Rattray´s nastavila.

Dýmky Rattray´s
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.