ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Jak darovat doutník

Narozeniny, Vánoce, svátek. Příležitostí, jak někomu darovat doutník, se vždy najde povíce. Popíšeme, jaké doutníky jsou k obdarování vhodné a co je dobré ještě přikoupit. 

Pro první kouření jsou vhodnější menší doutníky

Jestliže chcete obdarovat někoho, kdo doutník ještě nevyzkoušel, doporučujeme místo dárkové krabice s jedním typem doutníků, koupit více jednotlivých doutníků nebo menší balení po pár kusech. Obdarovaný si tak bude moci vyzkoušet různé chutě a velikosti. A když už je řeč o velikostech, tak raději nejprve volte menší doutníky. Díky menším rozměrům bude chuť méně výrazná, což je pro začátek přece jen lepší. Abyste zvýšili šanci, že vámi zakoupené doutníky budou chutnat, zkuste také vyzjistit oblíbené vůně obdarovaného a hodit se vám budou rovněž rady v našem článku nazvaném Podle čeho vybírat doutník

Zkušení kuřáci ocení doutníkové edice

V případě že chcete novými doutníky udělat radost už zkušenému kuřákovi, doporučujeme zakoupit větší doutníky, které mají plnější a výraznější chuť. Rozhodně také nešlápnete vedle, když jako dárek zvolíte doutníky ze speciálních edicí, které jsou naplněny tím nekvalitnějším tabákem. A pokud chcete být styloví, můžete se před nákupem ještě třeba inspirovat v článku Jaké doutníky kouřil Winston Churchill

K dostání jsou ozdobné krabice i příslušenství

Je logické, že dárek má i dobře vypadat. Především dražší doutníky jsou tedy dodávány v cedrových krabicích s dekorativními etiketami, které mají i sběratelskou hodnotu. A když zmiňujeme skladování doutníků, je potřeba pamatovat na to, že vlhké doutníky se mají ukládat do humidorů. Právě humidory ale i další příslušenství, například ořezávače, popelníky nebo pouzdra na doutníky, jsou pak dobrým tipem na dárek. 
 
Dárkové balení doutníků - A.Turrent
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Dýmky BarlingDýmky Barling
Jméno Barling je po léta synonymem pro kvalitní, staré anglické dýmky, proslulé svým řemeslným zpracováním a vynikajícími vlastnostmi pro kouření. Když se v polovině 19. století staly dýmky z vřesu běžnější, Barling na ně také použil stříbrné kovánía zdobení, čímž se zlepšila jejich prezentace.Až na počátku 20. století se bratři Barlingové rozhodli pustit do výroby dýmek, zhruba ve stejné době, kdy Alfred Dunhill přesunul své zaměření z koženého zboží a automobilových doplňků na výrobu dýmek. Společnost Barling se rozhodla, že místo zdobení stříbrem jiných značek dýmek začala vyrábět vyráběla své vlastní a přestěhovala své sídlo do většího prostoru v Camden Town v Londýně.
Novinky Peterson St. Patrik 2022Novinky Peterson St. Patrik 2022
Společnost Peterson vydává již od roku 1998 každoročně edici dýmek St. Patrick´s Day, která představuje řadu těch nejoblíbenějších tvarů dýmek ve slavnostním, výrazně irském provedení.Série pro rok 2022 je v provedení rustik a samozřejmě v smaragdově zeleném provedení, jak náleží svátku Svatého Patrika.Razítko na spodku dýmky je doopravdy unikátní s klasickým zdobeným P-čkem ve slově Peterson´s Dublin, pod ním je vyražen název řady St.Patrick´s Day. Vedle pak nalezneme číslo konkrétního tvaru dýmky a rok výroby. Tyto čtyři ručně prováděné operace jistě potěší všechny sběratele
Únorové novinky od p.KrškyÚnorové novinky od p.Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz: