ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Menu
Přihlášení

Jak darovat doutník

Narozeniny, Vánoce, svátek. Příležitostí, jak někomu darovat doutník, se vždy najde povíce. Popíšeme, jaké doutníky jsou k obdarování vhodné a co je dobré ještě přikoupit. 

Pro první kouření jsou vhodnější menší doutníky

Jestliže chcete obdarovat někoho, kdo doutník ještě nevyzkoušel, doporučujeme místo dárkové krabice s jedním typem doutníků, koupit více jednotlivých doutníků nebo menší balení po pár kusech. Obdarovaný si tak bude moci vyzkoušet různé chutě a velikosti. A když už je řeč o velikostech, tak raději nejprve volte menší doutníky. Díky menším rozměrům bude chuť méně výrazná, což je pro začátek přece jen lepší. Abyste zvýšili šanci, že vámi zakoupené doutníky budou chutnat, zkuste také vyzjistit oblíbené vůně obdarovaného a hodit se vám budou rovněž rady v našem článku nazvaném Podle čeho vybírat doutník

Zkušení kuřáci ocení doutníkové edice

V případě že chcete novými doutníky udělat radost už zkušenému kuřákovi, doporučujeme zakoupit větší doutníky, které mají plnější a výraznější chuť. Rozhodně také nešlápnete vedle, když jako dárek zvolíte doutníky ze speciálních edicí, které jsou naplněny tím nekvalitnějším tabákem. A pokud chcete být styloví, můžete se před nákupem ještě třeba inspirovat v článku Jaké doutníky kouřil Winston Churchill

K dostání jsou ozdobné krabice i příslušenství

Je logické, že dárek má i dobře vypadat. Především dražší doutníky jsou tedy dodávány v cedrových krabicích s dekorativními etiketami, které mají i sběratelskou hodnotu. A když zmiňujeme skladování doutníků, je potřeba pamatovat na to, že vlhké doutníky se mají ukládat do humidorů. Právě humidory ale i další příslušenství, například ořezávače, popelníky nebo pouzdra na doutníky, jsou pak dobrým tipem na dárek. 
 
Dárkové balení doutníků - A.Turrent
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
AdultoAdulto
Při nákupu tabákových výrobků proběhne před dokončením objednaných tabákových produktů elektronické ověření věku certifikovanou firmou Adulto, a to bankovní identitou nebo identitou OP.
Nové dýmky od pana KrškyNové dýmky od pana Kršky
Špičkové dýmky od pana Kršky patří již ke stálicím v našem internetovém obchodě. Představujeme nové kousky, které se ale asi u nás dlouho neohřejí.O tom, jak unikátní dýmky naši zákazníci dostanou popsal pan Krška v rozhovoru pro Deník.cz:
WessexWessex
Ručně vyráběné dýmky Wessex se vyznačují kvalitním briárem, pečlivou pozorností k detailům v tradičních Anglických tvarech.