Menu
Přihlášení

Jaké jsou chutě doutníků?

Ať už s kouřením doutníků začínáte, nebo jste v tomto oboru už letitý znalec, věříme že vám zaujmou dva nové články v naší poradně. 

V první nazvaném Doutníky – chutě, síla a aroma se dočtete, že se rozlišuje ořechovitá, kokosová, ale i medová či karamelová chuť doutníků. U ručně dělaných doutníků se rozlišuje i síla a aroma.
V druhém článku přiblížíme, jak dosáhnout správně zlhčeného doutníku. Vždy doporučujeme si pořídit humidor na doutníky

Přejeme pěkné počtení. 

Doutníky
Při dodávce zboží, které obsahuje tabákový výrobek, musí být ze zákona ověřována věková způsobilost spotřebitele k nákupu tabákových výrobků.
Nové tabáky DTM
Na tabákovém trhu se v poslední době objevily novinky z produkce společnosti DTM Dan Tobacco.Tato původem stará sladovna, ležící na strmém svahu břehů Labe, byla postavena z červených cihel a připomíná starověký hrad a stala se svou ideální polohou vhodným místem pro výrobu a skladování dýmkového tabáku.
Savinelli v několika nových řadách
Italská firma Savinelli je dobře známá i na českém trhu. Její dýmky pravidelně zařazujeme do naší nabídky, protože jejich oblíbenost neustále stoupá.
Několik nových "Sherlocků"
Na přelomu roku jsme získali několik nádherných kousků z kolekce Peterson Sherlock Holmes. Tato klasická řada patří mezi nejžádanější nejen u nás, ale i ve světě.